WBCSLOVAKIA

Vitajte na stránke pre pracujúce Bearded Collie. Na začiatku chcem len upozorniť, že nie sme klub ani združenie. Sme komunita majiteľov, chovateľov, priateľov fúzatých kólií. Sme presvedčený o tom, že toto nádherné plemeno nepatrí len na výstavné pódia ale patria tam, kde bolo ich pôvodné miesto. Na pastviny medzi ovce, kravy. Áno! Možno, že mnohí majitelia ani netušili, že ich milované "Beardie" sú tvrdé pracovné plemeno. Naša komunita chce poukázať na tento fakt. Budeme radi ak sa k nám pridáte. Príďte si vy! Až potom zistíte aké sú v skutočnosti Bearded Collie! skúšať pasenie alebo agility.
Welcome in the community of Working Bearded Collie Slovaka, welcome on the web page of WBC
in the beginning i would like to inform you we are not a club or an association. We are a community of dog owners, breeders and friends of Bearded Collies, we are convinced  this  beautifull breed doesn't belong only on stage but also where their origin was. On Pastures between sheep and cows
Yes! Maybe a lot of breeders didn't even know that their loving "Beardie" can be a hard working breed. Our community would like to point out this fact. We would be pleased if you can join us. Plaese come and try herding or agility only afterwards you will find out how great Bearded Collies are.


Website